Ochrona głowy

W branży budowlanej (choć nie tylko) możemy zaobserwować wiele zagrożeń urazów głowy, które mogą pociągać za sobą obrażenia kości czaszki, kręgosłupa szyjnego, mózgu, a także samej skóry głowy. Najczęstszym powodem takich wypadków są spadające przedmioty, ale także uderzenia o wystające elementy konstrukcyjne czy też przemieszczające się obiekty...

W branży budowlanej (choć nie tylko) możemy zaobserwować wiele zagrożeń urazów głowy, które mogą pociągać za sobą obrażenia kości czaszki, kręgosłupa szyjnego, mózgu, a także samej skóry głowy. Najczęstszym powodem takich wypadków są spadające przedmioty, ale także uderzenia o wystające elementy konstrukcyjne czy też przemieszczające się obiekty budowlane.

Jednym z zabezpieczeń przed urazami głowy są przemysłowe kaski ochronne, które w zależności od typu mogą chronić także przed porażeniem prądem, wysoką temperaturą lub odpryskami rozgrzanego metalu.

Kask ochronny niejednokrotnie ratuje życie i zdrowie pracownika. Dlatego producenci dbają o spełnienie wszelkich norm produkcyjnych podczas wytwarzania tego typu sprzętu. Każdy szanujący się sklep bhp musi posiadać takie akcesoria w swojej ofercie.

Więcej

Ochrona głowy Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów